Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

TAŚMA KLEJĄCA 48x60 Brązowa SOLVENT

Nowy produkt

Taśma do pakowania z klejem na bazie kauczuku (solvent). Może być stosowana w szerokim zakresie temperatur (-20  -  60°C). Szeroki zakres temperatur pozawala na stosowanie taśmy w pomieszczeniach gorących jak i w chłodniach. Posiada bardzo dobre właściwości klejące. Idealna do opakowań foliowych jak i ciężkich kartonów. Taśma bardzo wytrzymała na rozciąganie.

Więcej szczegółów

9418 Przedmioty

3,65 zł brutto

2,97 zł netto

3,65 zł za 1szt.

TAŚMA KLEJĄCA PAKOWA SAMOPRZYLEPNA 

Szerokość: 48mm

Długość: 60 metrów (66 yardów) 

Kolor: BRĄZOWA

Ilość karton: 36sztuk

Rodzaj kleju: SOLVENT (kauczuk naturalny)

Taśmy PAKOWE klejące — samoprzylepne.

Taśma do pakowania to wszechstronny produkt, bez którego trudno pracuję się w wielu przedsiębiorstwach, produkt potrzebny do zaklejania paczek, kartonów z gotowymi wyrobami. Wykonane są z różnych materiałów: papier, polipropylen, folia, PVC

Taśma klejąca

Taśmy pakowe szeroki wybór

Taśmy klejące produkowane są w różnych kolorach, szerokościach, z wykorzystaniem różnego kleju — między innymi akryl, hot-melt, solvent — kauczuk naturalny. W każdym zakładzie produkcyjnym, na magazynach, w centrach logistycznych — taśmy pakowe są używane praktycznie wszędzie, wliczając w to gospodarstwa domowe. Głównym wymiarem taśmy do pakowania jest jej szerokość, najczęściej używana jest 48x60 czyli taśmy o szerokości 48mm, drugim ważnym parametrem jest jej długość, i tu podstawą jest około 60 metrów bieżących (66 yardów). Szeroka gama dostępnych rozmiarów, rodzajów i grubości, pozwala nam na dobór dla Państwa taśmy zgodnie z zapotrzebowaniem.

                                               taśma klejąca solvent

Taśmy pakowe główne zastosowanie

Jak sama nazwa wskazuje, taśmy używa się głównie do pakowania, zaklejania paczek owiniętych FOLIĄ STRETCH, kartonów, w celu zabezpieczenia pakowanego towaru na czas transportu czy magazynowania.

W SKLEPIE 123 dostępne są także taśmy specjalistyczne np.

- taśma pakowa ostrzegawcza — czarno-żółta do oklejania wyjść ewakuacyjnych czy wysokich progów, 

- taśma pakowa ostrzegawcza - ostrożnie szkło posiadająca dwa zastosowania, zaklejanie paczki i informacyjne, że paczka powinna być należycie traktowana.

Kolejną genialną opcją jest TAŚMA papierowa EKOLOGICZNA KRAFT - brązowa, dzięki której dbamy o środowisko — taśma jest w pełni biodegradowalna.

tasma-ostroznie-szklo

Urządzenia pomocne przy pracy z TAŚMĄ, czyli DYSPENSERY

Urządzenia, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza, komfortowa. Zdecydowaną korzyścią dla Ciebie będzie oszczędność czasu. Stawiając na produkty najwyższej jakości wiemy, że nasze ZAKLEJARKI są ergonomiczne i ułatwią codzienną pracę na magazynie czy przy każdej linii produkcyjnej.

dyspenserdyspenser-zaklejarka

Dodano produkt do porównania