Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie aktualizacji co może powodować utrudnienia w składaniu zamówień, prosimy o kontakt drogą mailową na adres sklep@123folia.pl - dołożymy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane na bieżąco.

Kategorie

Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dla klientów, których profil działalności wymaga szczególnie dużej ilości folii stretch, wersja hurt jest najlepszą opcją pod względem praktycznym i ekonomicznym. Przy dużej ilości zamówionego materiału można liczyć na spore oszczędności.

Zamawiając folie stretch za jednym razem w większej ilości sztuk — hurt, oszczędzamy na transporcie. Jest to praktyczne, chociażby ze względów logistycznych — łatwiej zamówić i przetransportować jeden, większy ładunek na palecie niż wielokrotnie kupować mniejsze ilości transportem drobnicowym — w paczkach, co także może znacznie podnieść koszty samego transportu.

                                                                                  paleta-folia-stretch

Folia stretch hurt – zakupy hurtowe 

Jest 18 produktów.

Folia stretch hurt – wiele zalet w jednym produkcie

Popularność tego artykułu użytkowanego w magazynie jest pochodną licznych zalet, które się za nią kryją. Należy do nich przede wszystkim uniwersalność, a objawia się ona poprzez możliwość wykorzystania folii stretch do zróżnicowanych typów pakowanych artykułów, które można dzięki niej zabezpieczać.

Stosowana jest w wielu branżach – elektronicznej, budowlanej, chemicznej, spożywczej, e-commerce, a także w wielu innych dziedzinach gospodarki. Z jej zastosowaniem można chronić produkty przed wieloma niebezpieczeństwami dla ich trwałości – przede wszystkim uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Niezastąpiona w pakowaniu paczek. Poza tym jest ona także odporna na zróżnicowane temperatury, dlatego też można ją użytkować w różnych warunkach.

Kolejną wartą zaznaczenia cechą folii stretch jest elastyczność. W zależności od rodzaju konkretnego artykułu można rozciągać jej powierzchnię od 150% do nawet 300%. Potwierdza to także jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarówno na magazynie, jak i podczas transportu. Te cechy udaje się uzyskać mimo niewielkiej grubości – dzięki temu jest jednocześnie bardzo wytrzymała, ale także bardzo lekka i praktycznie nie zwiększa wagi całego ładunku.

Rodzaje stretch folii hurt

Posiadamy kilka typów tego produktu do zabezpieczania towarów, w różnych grubościach, nawojach, kolorach. Folie ręczne, mini wrap i maszynowe.

Różnorodność oferty folii stretch hurt

Oferowana w tej kategorii folia stretch w opcji hurt, jest stosowana w ramach ręcznego pakowania produktów.

W wersji maszynowa dedykowana do owijarek automatycznych — folia stretch maszynowa.

Folie mini — tak zwane mini rapy lub miniwrapy bezkonkurencyjne w pakowaniu drobnych przedmiotów.

Nasza oferta jest jednak znacznie szersza i obejmuje także inne akcesoria przydatne do pakowania paczek i w codziennej pracy, w tym także, chociażby artykuły biurowe. Dlatego mamy dla Państwa ofertę zróżnicowaną do potrzeb.

Dodano produkt do porównania